abp. Głódz w świetle Biblii

Oskarżenia o mobbing pod adresem abp. Głódzia

Gazeta Wyborcza podaje:   

Przypomnijmy: 16 kapłanów posądziło abp. Głódzia o szykany i mobbing. Potwierdzili tym samym doniesienia dziennikarzy TVN24. W programie “Czarno na białym” przedstawiono świadectwa anonimowych księży, którzy opowiadali, że doświadczyli poniżania i przemocy psychicznej ze strony metropolity gdańskiego. – Ksiądz arcybiskup któregoś dnia przyniósł wagę, “(…) po czym powiedział: ‘Jak przytyjesz kilogram, wypi…lę cię po roku'” – mówił jeden z poszkodowanych księży.

Abp Sławoj Leszek Głódź oskarżany o mobbing. Watykanista: Głódź to był równy gość, potem został biskupem

Aleksander Kwaśniewski o abp. Głódziu: Ma twardą rękę- (G.W.)

A Co Biblia, Boże Słowo, najwyższy autorytet, uczy o tym jaki ma być biskup?


Biblia: “biskup zatem ma być nienaganny, mężem jednej żony, trzeźwy, umiarkowany, przyzwoity, zdolny nauczać, niepijący, nie wybuchowy, lecz łagodny, niekłótliwy, nie zamiłowany w pieniądzach, pięknie kierujący własnym domem, dzieci mający w posłuszeństwie, z wszelką łagodnością-jeśli bowiem kto nie potrafi kierować własnym domem, to jak zatroszczy się o zgromadzenie Boga?

Tak uczy Pan Bóg w Nowym Testamencie, 1 List do Tymoteusza 3 rozdział. 

Jak wypada ksiądz Leszek Głódź i inni hierarchowie?   Szukaj Biblijnego Chrześcijaństwa, a znajdziesz Prawdziwego Pasterza Dusz, Pana Jezusa. Piotr apostoł napisał z natchnienia Ducha Św. do wierzących: “Byliście bowiem zbłąkani jak owce, lecz teraz nawróciliście się do Pasterzerza i Stróża waszych dusz” (1 Piotra 2:25)

Czytaj Nowy Testament, potem Stary Testament, 

Jak znajdziesz czas, to polecam książkę z naszej strony: Światło do życia z sensem i celem. 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.