Co było nadzieją Krzysztofa Krawczyka?

Artysta zmarł w wieku 74 lata.

“Zmarł Krzysztof Krawczyk, jeden z najwybitniejszych głosów w historii polskiej muzyki”- napisano na profilu agencji STX Music Solutions.

Krzysztof Krawczyk urodził się 8 września 1946 roku w Katowicach. W 1973 roku Krawczyk rozpoczął karierę solową wydając album “Byłaś mi nadzieją”. W latach 70. występował na licznych festiwalach w kraju i za granicą. W latach 80. Krzysztof przeniósł się do Stanów Zjednoczonych, gdzie kontynuował karierę wokalną. W latach 80. powstało także wiele hitów z jego repertuaru, jak “Za tobą pójdę jak na bal” czy “Ostatni raz zatańczysz ze mną”.

Co było nadzieją Krzysztofa Krawczyka? 

Powiedział przy okazji pewnego wywiadu, że „święta Wielkanocne są jeszcze ważniejsze dla niego niż święta Narodzenia Chrystusa, bo Wielkanoc mówi mu że jest nadzieja”. 

Co jest twoją nadzieją?  Jak pewna jest twoja nadzieja na przyszłość?

Ta nadzieja ma tylko jedno imię: Jezus Chrystus! To On pokonał śmierć i żyje dziś. Chrystus powiedział do tych co go naśladowali: „Ja żyję i wy będziecie żyli.” – Ew. Jana 14:19

Pan Jezus powiedział: „Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam, kto słucha słowa mego i wierzy temu, który mnie posłał, ma żywot wieczny i nie stanie przed sądem, lecz przeszedł ze śmierci do żywota. Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam, zbliża się godzina, owszem już nadeszła, kiedy umarli usłyszą głos Syna Bożego i ci, co usłyszą, żyć będą.– Ew Jana 5

Pan Jezus tu mówi o prawdziwej nadziej. Jeśli duchowo usłyszysz Jego głos, to On obiecuję, że już teraz będziesz prawdziewie “żyć”. 

Poproś Pana Jezusa w tej chwilli, aby Ciebie zbawił od grzechów i był Twoim Bogiem i Panem. Twoja cała grzeszna przeszłość może Ci być zupełnie wybaczona w tej chwili i możesz otrzymać nowe życie. 

Jeden Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.