Osama Bin Laden nie żyje

Szef Al-Kaidy Osama Bin Laden nie żyje. Osama Bin Laden w końcu zginął. To co się stało z szefem Al-Kaidy wyraźnie niesie przesłanie, że Boża zasada jest prawdziwa i aktualna, że ?to co człowiek sieje, to i rządź będzie? (List do Galajcjan 6: 7).  W innym tekście Biblii jest napisane:  ?Kto sieje nieprawość, zbiera nieszczęście, a koniec jego swawoli kładzie rózga (ks. Pzyp. Sal 22:8). Każdy jest dobrze znany, ilość morderstw i zabójstw przynoszących terror za sprawą działalności siatki Al-Kaidy. Tylko szef organizacji Osama Bin Laden został zabity, inni nadal są na wolności. Podstępna śmierć dla zdradzieckiego człowieka.  Nie ma znaczenia czy powodem śmierci był Amerykański atak na ludobójczego żołnierza Allaha, czy też ktoś inny to zrobił.

Zasada Pisma Świętego jest zawsze prawdziwa (po raz kolejny). To czytamy w ostatniej księdze Biblii jako pewnego rodzaju podsumowanie: ?Jeśli kto ma uszy, niechaj posłyszy!  Jeśli kto do niewoli jest przeznaczony, idzie do niewoli, jeśli kto na zabicie mieczem – musi być mieczem zabity (Apokalipsa Jana 13:10).

Ta zasada jest w Biblii i jest zawsze aktualna dla wszystkich, włączając w to Bin Ladena. Biblia zawsze się sprawdza. Pomyśl o Adolfie Hitlerze.  Pomyśl o Saddamie Husseinie. Albo pomyśl o Osama Bin Ladenie. Boże Słowo jest zawsze prawdziwe. Biblia wypełnia się i wszytko zostanie spełnione.  Wszystko co mówi na temat Nieba czy Piekła, życia czy śmierci, pokoju czy nienawiści, Boga czy człowieka, Jezusa czy Diabła, się zrealizuje do końca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.