Jezus Naszym Przeznaczeniem

Myślę, że każdy z nas zadawał kiedyś sobie pytania typu: Co przyniesie mi przyszłość? Co jest mi przeznaczone? Po co żyję? Co może mi dać życie z Bogiem? Czasami te pytania inspirowały nas i dawały nam radość, gdy marzyliśmy o pięknych rzeczach, jakie mogą wydarzyć się w naszym życiu. Były też chwile, gdy te same pytania wzbudzały w nas poczucie leku i niepewności, gdy zastanawialiśmy się nad sensem życia. Wilhelm Busch w swej książce “Jezus Naszym Przeznaczeniem”, wspaniale odpowiada na wiele pytań jakie sobie zadajemy, opierając się nie na swojej filozofii życia, ale na przesłaniu Słowa samego Boga.

Gorąco polecam książkę Wilhelma Buscha “Jezus Naszym Przeznaczeniem”. W niej znajdziesz wiele mądrych rad doświadczonego pastora, cudownych historii i zaskakujących odpowiedzi. Właściwie, jest to jedna z najbardziej pozytywnych książek jakie w życiu przeczytałem. Zapewniam Ciebie, że czytając książkę “Jezus Naszym Przeznaczeniem”, będziesz zainspirowany, aby szukać prawdziwego sensu życia u Tego, który dał Ci życie i ma wspaniały plan dla Ciebie. Tą osoba jest Bóg i Syn, którego posłał, aby naszym przeznaczeniem nie było, to co straszne, ale piękne i nieprzemijające. Otwórz dzisiaj nie tylko tą książkę, ale także Pismo Święte, a zobaczysz, że więź jaką możesz mieć z Jezusem Chrystusem jest odpowiedzią na wszystkie twoje najgłębsze pragnienia. Proszę, daj Bogu szanse, aby pokazał ci, co może ci dać życie z Nim.

Do pobrania PDF

0 Komentarzy

 1. Marcin Gnat

  Dzień dobry Bracia i Siostry

  Nie jestem pewien czy, to dobry adres, ale co tam…
  Jestem zainteresowany zakupem książki “Jezus naszym przeznaczeniem”(wersja skrócona) Mam na myśli 200-300 sztuk.
  Książka ta jest Bożym przesłaniem i stanowi dobre narzędzie ewangelizacyjne jakiego na co dzień potrzebuję.
  Proszę o informację czy zwracam się do odpowiedniego miejsca.

  Marcin Gnat

 2. Janina

  Dzień dobry Siostry i Bracia,

  jestem członkinią zboru Zielonoświątkowego w
  Szczecinie. Pod koniec sierpnia lub na początku września wybieram się w moje rodzinne strony – Białystok i okolice. Chciałabym poodwiedzać moje siostry cioteczne z rodzinami i dwie bratanice. Jedna z nich jest po operacji raka.
  Mamy trochę literatury chrześcijańskiej, ale niezwykłe wrażenie odnoszę przy czytaniu książki Wilhelma Buscha “Jezus naszym przeznaczeniem”. Po Słowie Bożym jest pozycją, po którą ciągle sięgam.
  Myślę, że Bóg kładzie mi na serce ten wyjazd i prezent dla rodziny w postaci tej książki, dlatego chciałabym dowiedzieć się w jaki sposób można nabyć kilka jej egzemplarzy?

  Z poważaniem,
  Janina Sawczyn

  • Tomasz

   Droga Janino, wspaniale, że książka JNP jest tak ważna dla Ciebie i chcesz ja dalej przekazywać. Niestety, mam tylko kilka egemplarzy tej ksiazki i już nie wysyłam nikomu. Czy możesz pożyczyć im swoją?
   Życze błogosławieńtwa Bożego!

   Tomasz

 3. Radek

  Chwała Bogu! Znajoma Siostra w Panu powiedziała mi, że można u Was zamówić “Jezus naszym przeznaczeniem” w formie książkowej. Jeśli istnieje taka możliwość to proszę o informacje na maila jaka ilość jest dostępna i jaka jest cena za jedną książeczkę. Książeczki będą wykorzystane do celów ewangelizacyjnych.
  Pozdrawiam w imieniu Pana Jezusa Chrystusa.

  • Tomasz

   Chwała Panu Bogu!
   Książki “Jezus Naszym Przeznaczeniem “są dostępne bezpośrednio z wydawnictwa Arka, Cieszyn. Prosze skontatkuj sie z tym wydawnictwem i poproś o przesłanie żądanej ilość sztuk na ewangelizacje.
   napisz do mnie jak ci poszło.
   tjstanczak@gmail.com
   pozdrawiam i błogosławionej ewangelizacjii.
   tomasz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.