„Egzystencjalne zagrożenie dla ludzkości”: WHO ostrzega przed śmiertelnymi upałami w Europie.

 

Straszenie powoli staje się śmieszne. Każdy dzisiejszy program informacyjny zaczyna się od rzekomych rekordów upałów, ale nie regionalnych, ale z Grecji, Włoch czy USA. Nie możesz już brać tego wszystkiego na poważnie.
Ludzkość nie zostanie zniszczona przez zmianę klimatu.
Oczywiście ludzkość zostanie zmieniona i osądzona przez Boga.
Powinniśmy czytać Biblię, zwłaszcza Księgę Objawienia. Bóg zainterweniuje wkrótce. Jezus nadchodzi wkrótce.
1. Wierzący w Jezusa wkrótce odejdą, ponieważ przyjęli zaproszenie na wesele w niebie.
2. Niedługo potem co najmniej połowa ludzkości zostanie tutaj zmieciona przez wojny i nadprzyrodzone zdarzenia. Nie, żaden obcy tego nie zrobi. Sam Bóg osądzi ludzkość.
Więc ubierz się zimno: pierwsza ludzkość zwiedziona przez Szatana została prawie zniszczona przez potop (wodę). Druga zwiedziona ludzkość zostaje prawie zniszczona przez ogień. Niewielu przetrwa na ziemi. Dobra wiadomość dla nas wszystkich: ślub, na który jesteśmy zaproszeni, jeszcze się nie odbył, zaproszenie wciąż jest aktualne. Zaakceptuj je już dziś.  

Czytaj Pismo Święte, aby poznać Jezusa, Ratownika Świata! 

Zacznij od Ewangelii Mateusza i czytaj dalej. W miarę poznawania jak Święty jest Bóg, zobaczysz jak grzesznym człowieke jesteś. Zgódź się z Bogiem, że ma rację odnośnie twojej życia. Uwierz w Dobrą Nowinę jaką Ci Bóg oferuje w osobie Jezusa Chrystusa, a Twoje życie zmieni się na zawsze. 

źródło: soulsavaer.de

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.