Bóg kocha Ciebie bardziej niż sobie to możesz wyobrazić

Bóg zaś daje dowód swojej miłości ku nam przez to, że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł

-Pismo Święte, Rzymian 5:8

 

Jest ktoś, kogo miłości co prawda często nie dostrzegasz, ale On mimo tego bezinteresownie troszczy się o ciebie. Jego miłość znacznie przewyższa nawet największe uczucie pomiędzy kobietą a mężczyzną. Nawet miłość najczulszej matki nie równa się z miłością, którą On cię kocha.

Gdy jesteś samotny i niezrozumiany przez innych, może kroczysz przytłoczony i bez radości przez swoje życie, to  wiedz – jest ktoś, kto naprawdę ciebie kocha. Pragnie wnieść radość, szczęście i miłość do twojego życia.

Ktoś troszczy się o ciebie! Ktoś pyta o ciebie! Ktoś spłacił twój dług, zbudował dla ciebie dom w niebie i przygotował wielkie dziedzictwo! Możesz stać się bogatym, szczęśliwym dzieckiem królewskim. On chce ponieść wszystkie twoje zmartwienia i osuszyć na zawsze twoje łzy.

Czy to prawda? – zapytasz. Tak, to prawda! To wspaniała wieść! Ten, kto cię kocha, to nikt inny jak wszechmocny Stwórca wszechświata, odwieczny Bóg. Ciesz się, bo właśnie ciebie Bóg miłuje!

To z miłości do ciebie wydał swojego jednorodzonego Syna na sąd i śmierć. Uczynił to, ponieważ zanim staniesz się Bożym dzieckiem, twoje grzechy muszą zostać usunięte. To dlatego Pan Jezus poszedł na krzyż, gdzie cierpiał za twoje winy. Przelał swoją krew, aby obmyć ciebie z grzechu; oddał swoje życie, aby podarować ci życie wieczne.

Jak odpowiesz na tę miłość?

 

  1. Dobry Zasiew

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.