Whitney Houston i Modlitwa o zmarłych

W Niedzielę, 12 Lutego 2012 , piosenkarka Whitney Houston została znaleziona martwa w jej pokoju hotelowym.  Wieczorem,  gdy prestiżowa impreza rozdania nagród Grammy się rozpoczęła,  prowadzący LL Cool J,  zaczął od modlitwy ?o naszą siostrę, Whitney Houston, która odeszła,?.  Zanoszenie modlitw o zmarłych jest  ciągle i ciągle promowane ludziom.  Jaki jest cel tych modlitw?  Wielu ludzi, którzy uczęszczają do kościoła Rzymsko Katolickiego robią tą samą rzecz, często modlą się o zmarłych.  Pójście za tą nauką kościoła jest pójściem drogą zwodzicieli, którzy mówią nam: nie ma znaczenia co zrobiłeś na ziemi, bo jeżeli wystarczająco modlitw jest zanoszonych za ciebie po śmierci, wszystko będzie w porządku.  Ale jest to wielka pomyłka, ponieważ Bóg w Swoim Słowie, Piśmie Świętym, ostrzega nas:  ?Postanowione jest ludziom raz umrzeć, a potem sąd? (Hebr. 9:27). Po śmierci nie ma możliwości wpłynięcia na zmianę sytuacji .

Każda osoba podejmuje swój wybór DZISIAJ, w tym co robi dzisiejszego dnia. Ten kto się nie nawrócił w tym życiu, dla niego jest już za późno, aby to zrobił  w przyszłym. Tak wiec modlitwy zanoszone po śmierci niczego nie zmieniają- są bezużyteczne i bezcelowe.

Dlatego Pismo Święte przynagla nas do podjęcia decyzji:  “Dziś, jeśli głos jego usłyszycie, nie zatwardzajcie serc waszych?. (Hebr. 4:7)

Obyś zechciał  nawrócić  się i przyjąć Jezusa Chrystusa jako swojego Zbawiciela dzisiaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.