Dramat na ?Costa Concordia? i Ty

Każdy człowiek na tej planecie jest  podobny do rozbitka na wodzie. Żyjemy w świecie, który jest tonącym statkiem, bez względu na to czy widzisz to czy nie.  Niektórzy  ludzie czują się bardzo wygodnie na tym wielkim statku unoszącym się na wodzie, ale niestety nie może być tak na zawsze.   Wcześniej czy później my wszyscy pójdziemy na dno. Nam rozbitkom, dana jest szansa ratunku w łodzi bezpieczeństwa. Dlatego powinniśmy  zrobić tą ostatnią rzecz:  złożyć nasze zaufanie w Bogu wszechświata.  On jest ratowniczą łodzią dla nas wszystkich. Tylko On daje życie wieczne w lepszym i bezpieczniejszym świecie.
On może podać ci rękę.  Jesteśmy nędznymi stworzeniami, których problemem jest to, że nie chcemy wierzyć Jemu.  Jeżeli chcesz żyć wycieczkowym życiem, zabawiać się w tym życiu i pójść na dno, to żyj tak dłużej. Nic nie rób, ale to jest najpewniejszy sposób na znalezienie się w destrukcji.
Ale jeżeli zaufasz mi- mówi Bóg- wezwiesz o pomoc, łódź  przypłynie i zabierze Ciebie. Może nie od razu, ale będzie na czas. Bóg słyszy twoje wołanie.
Ta łódź ratunku ma tylko jedno imię- Jezus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.