Sensacja: Szczepionka pochodzi z Izraela!

Szczepionka pochodzi z Izraela!  Nie ma znaczenia jaki kraj pierwszy wyprodukuje szczepionkę na koronowirusa.  Szczepionka przeciw wirusowi grzechu pochodzi z Izraela!  Jest gotowa i osiągalna dla każdego przez ostanie 2,000 lat: Krew Jezusa Chrystusa. Jego krew została przelana za nas. Musimy przyjąć tą szczepionkę! -Lutz Scheufler

Dzisiaj jest Twój dzień zbawienia. Wykorzystaj go właściwie i powróć do Boga.

Ktoś chciał dzisiaj się pomodlić. Dzisiaj chciał zmienić swoje życie. Ale zmarł wczoraj. 

„Jest bowiem powiedziane: Dziś, jeśli głos Jego usłyszycie, nie zatwardzajcie serc waszych jak w buncie!”-Biblia, (List do Hebrajczyków 3:15)

„Współpracując zaś z Nim napominamy was, abyście nie przyjmowali na próżno łaski Bożej.  Mówi bowiem: W czasie pomyślnym wysłuchałem ciebie, w dniu zbawienia przyszedłem ci z pomocą. Oto teraz czas upragniony, oto teraz dzień zbawienia.”- (Biblia, List do Koryntian 6:1-2)

Ew. Mateusza 11: 25-30

” W tym czasie Jezus powiedział: Wysławiam cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te sprawy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je niemowlętom.  Tak, Ojcze, gdyż tak się tobie upodobało. Wszystko zostało mi dane od mego Ojca i nikt nie zna Syna, tylko Ojciec, ani nikt nie zna Ojca, tylko Syn i ten, komu Syn zechce objawić. Przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a ja wam dam odpoczynek. Weźcie na siebie moje jarzmo i uczcie się ode mnie, że jestem cichy i pokornego serca, a znajdziecie odpoczynek dla waszych dusz. (30) Moje jarzmo bowiem jest przyjemne, a moje brzemię lekkie”.

Czy wiesz czym jest ten odpoczynek duszy, którego oferuje Ci Zbawiciel, Jezus Chrystus? To jest Zbawienie twojej duszy. Czy przjdziesz do Niego dzisiaj?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *